​UPM www hizmetleri – gizlilik politikasi

Bu World Wide Web (Dünya Çapında Ağ) hizmetlerine ("Hizmetler") erişmeden ve bu hizmetleri kullanmadan önce lütfen bu site için geçerli olan şartları ve koşulları dikkatlice okuyun.

Bu Hizmetlere erişerek bu şartların ve koşulların bağlayıcılığını kabul edersiniz. Tüm şartları ve koşulları kabul etmiyorsanız Hizmetlere erişmeyin.

Bu gizlilik politikası Hizmetler için geçerlidir. Ancak diğer UPM-Kymmene Grup şirketlerinin ("UPM") belirli web sitelerine ilişkin başka koşullar bulunabilir.

Kişisel olmayan bilgiler

Bu Hizmetlerdeki tüm faaliyetler kaydedilir ve IP adresiniz bu kayıtta saklanır. Bu kaydın amacı, hizmet kullanım hacimleri ve düzenleri, ziyaretçi sayısı, Hizmetlerin hangi kısımlarının kullanıldığı/kullanılmadığı ve sistem hataları ile ilgili bilgi toplamaktır. Toplanan veriler bu Hizmetleri daha fazla geliştirmek ve iyileştirmek amacıyla kullanılmaktadır. Kayıt, siz kendiniz sunmadığınız sürece kişisel kullanıcı verileri (ad, adres, doğum tarihi vb.) toplamamaktadır veya sizin tanınabileceğiniz başka herhangi bir bilgi içermemektedir. Bu Hizmetler, bilgisayarınızın işletim sistemi, ağ konumu, tarayıcı türü ve bir şirket adı dahil referans verilen bir Web sitesinin adresi gibi belirli teknik bilgileri sağlayan Google Analytics ve Lead Forensics gibi teknolojileri kullanabilir. UPM, bu bilgilere dayanarak reklam ve pazarlama amaçlarıyla bir şirketle iletişime geçebilir. Şirket, her türlü doğrudan reklam ve pazarlama iletişimlerini her zaman yasaklayabilir.

Tanımlama Bilgileri

Hizmetlerde tanımlama bilgileri kullanılabilir. Tanımlama bilgileri, bilgisayarınızın sabit diskinde saklanan küçük metin dosyalarıdır. Tanımlama bilgileri, oturum durumunu ve hizmetle ilgili kişisel tercihlerinizi saklamak için kullanılır. Tanımlama bilgileri almak istemiyorsanız ya da tanımlama bilgilerinin ne zaman yerleştirildiği hakkında bildirim almak istemiyorsanız web tarayıcınızı (tarayıcınızda bu ayar varsa) bu şekilde ayarlayabilirsiniz. Bu ayarı yaptığınızda sitenin belirli kısımlarını görüntüleyemeyebileceğinizi ya da kullanamayabileceğinizi unutmayın.

Kişisel bilgiler

Kişisel bilgilerinizi (ad, iş unvanı, adres, telefon, faks, şirket adı, referans numarası, sorgulama detayları vb.) UPM'e sağlarsanız bu bilgiler size özel hizmetler sunmak ve taleplerinizi yerine getirmek için kullanılır. UPM veya temsilcileri ek bilgiler almak, sorularınızı yanıtlamak, taleplerinizi yerine getirmek, pazarlama amaçları, görüş anketleri, ürün anketleri veya teknik yönetim ve bu sitenin geliştirilmesi veya benzer amaçlar için sizinle iletişime geçebilir. Yukarıdaki eylemleri gerçekleştirmek ya da müşteri ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla kişisel bilgilerin UPM Grup şirketleri arasında veya koruma seviyesinin AB yasal gerekliliklerini karşılamadığı ülkelerdeki üçüncü taraflarla paylaşılması gerekebilir. Bu bilgilerin alıcılarından kişisel bilgilerin gizliliğini ve güvenliğini korumaları talep edilecek ve bu kişiler bu bilgileri başka amaçlarla kullanamayacaktır. Kişisel bilgiler, gizlilikle ilgili diğer uygun bilgileri kontrol etmek, yasa dışı faaliyetleri ya da ağımızı tehlikeye atan veya başka bir şekilde bu Hizmetlerin sağlanmasını engelleyen faaliyetlerin incelenmesi ve önlenmesine yardımcı olmak için kullanılabilir. UPM'in politikası bu bilgilerin üçüncü taraflara kiralanmasını ya da satılmasını içermez. UPM, gerektiğinde veya yasaların izin verdiği durumlarda bilgileri yetkili makamlara açıklayabilir.

Eşiniz veya iş arkadaşınız gibi başka biri hakkında kişisel bilgi sağlamanız halinde bu bilgileri sağlama izninizin bulunduğu varsayılır. Ayrıca bu politika ile UPM'e tarafınızca sağlanan bilgileri yukarıdaki amaçlar doğrultusunda UPM'in bağlı şirketleriyle paylaşma izni vermiş olursunuz.

Kişisel bilgilerin korunması

UPM, yasal gerekliliklerin ve düzenleme gerekliliklerinin karşılanması için veya bu politika kapsamında gerekli olduğu şekilde kişisel bilgileri saklayacaktır. UPM, kişisel bilgilerinizin izinsiz veya yanlış kullanımını önlemek amacıyla kişisel bilgilerinizi korumak için uygun adımları atmaya yönelik tüm çabaları sarf etmiştir. Ancak hiçbir sistem %100 güvenli değildir.

İş Başvuruları

UPM hizmetinde Kariyer bölümüne kaydolarak, kişisel verilerinizi UPM'e sunmuş ve UPM'de çalışmayla ilgilendiğinizi açıkça beyan etmiş olursunuz. E-posta ve yazılı posta iletişimi için lütfen yalnızca özel adreslerinizi verin. UPM'in politikası gereği verileriniz gizli bilgi olarak ele alınır. Başvurunuzu gönderdikten sonra, işe alımla ilgili kişilerin verilerinize erişimi bulunacaktır.

UPM hizmetinde Kariyer bölümüne kaydolarak, UPM'in İK ilintili olarak sizinle iletişime geçmesini kabul etmiş olursunuz. Ulusal yasal gereklilikler nedeniyle, Rus vatandaşı olan tüm başvuru sahiplerinin açık pozisyonlara e-posta ile başvuru göndererek başvurması gerektiğini lütfen unutmayın. İletişim bilgilerine buradan ulaşılabilir.

İşe alımla ilgili kişiler UPM Grup Şirketleri bünyesinde dünyanın herhangi bir yerinde çalışıyor olabilir veya işe alımla ilgili uygun üçüncü taraflarca istihdam ediliyor olabilirler; dolayısıyla verilerinize, Avrupa Ekonomik Alanı dışında bulunan ülkelerden de erişilebilir. Kişisel verileriniz aktarılırken geçerli kanun gereği kişisel verileriniz için yeterli koruma sağlamak amacıyla uygun tedbirler alınır. Kişisel bilgilerinizi göndererek, İK amacıyla bilgilere erişim sağlanmasını, bilgilerin saklanmasını veya işlenmesini kabul etmiş olursunuz. Bu verilerin doğru ve gerçek olmasını sağlamak sizin sorumluluğunuzdadır. Başvurunuzu göndererek, verilerinizin başvurduğunuz açık pozisyonun doldurulması amacıyla kullanılmasını kabul etmiş olursunuz.

Yalnızca tek bir açık pozisyon için de başvuru yapabilirsiniz. Başvuru süreci sona erdikten sonra

18 yaşından küçükler

18 yaşından küçük kişilere ebeveynlerinin ya da yasal vasilerinin onayı olmadan UPM tarafından hiçbir bilgi gönderilemez veya 18 yaşından küçük kişiler, geçerli yasaların izin verdiği durumlar haricinde bu tür bir onay olmaksızın bu sitede satın alma işlemleri veya başka yasal eylemler gerçekleştiremez.

Bilgilerinizin işleme alınması

UPM ile iletişime geçerek bilgilerinizi gözden geçirebilir ve güncelleyebilirsiniz. Yılda bir kez ücretsiz olarak tam adınızı ve adresinizi içeren imzalı bir mektubu UPM'e göndererek UPM süreçleriyle ilgili hangi kişisel bilgilerin neden saklandığını sorma hakkına sahip olduğunuzu unutmayın. Bu durumlarda lütfen UPM İK ile iletişime geçin. Herhangi bir verinin yanlış olması halinde söz konusu veriyi düzelttirme hakkına sahipsiniz.